INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

Firma AVE istnieje od 1990 roku. Obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiany sektor petrochemiczny. Oferujemy najwyższej jakości produkty oraz fachowe doradztwo techniczne. Poprzez rozwój i prężną działalność na rynku podjęliśmy współpracę z wiodącymi producentami smarów i olejów specjalnych, klei specjalnych, dodatków do paliw i biopaliw. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce mas wygłuszających dla kolei GRIWECOLOR, paliw wzorcowych CHEVRON PHILLIPS, preparatu do rozmrażania powierzchni ze śniegu i lodu EIS TIGER. W ofercie znajdują się również rozpuszczalniki i oleje lotnicze firmy TOTAL, produkty ZDZ Słupsk, środki antykorozyjne TECTYL. Od 2005 roku nasza firma ściśle współpracuje z INSTYTUTEM NAFTY I GAZU z Krakowa.

Współpraca z dużymi i znanymi producentami pozwala na przygotowanie oferty do różnych dziedzin produkcji, gwarantujących przy tym wysoką jakość dostarczanych surowców.

Podstawą naszej działalności, są dla nas silne i długoterminowe relacje z klientami i dostawcami. Kierujemy się uczciwością i szacunkiem na zasadzie partnerstwa. Koncentrujemy na jak najlepszej realizacji usług, dostępie do produktów i optymalizacji dostaw. Ciągle aktywnie poszukujemy nowych rynków zbytu, dostawców produktów do specjalnych zastosowań.

Naszymi odbiorcami są odbiorcy indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa ale również największe firmy w Polsce.